Exhibitors catalog

CompanyEmailWebsite
Wronekowocok@o2.plwww.facebook.com/OwocOK.Wronek
CARAVANNER 4X4 SP Z O.O.R.SZTYK@CARAVANNER.PLWWW.JACUZZIOGRODOWE.COM
Europooleuropool@home.plwww.europool.pl
BAYONER Grzegorz Lencbiuro@bayoner.plwww.bayoner.pl
Garden Spacesalon.oswiecim@gardenspace.plwww.gardenspace.pl
Vectorworksinfo.pl@designexpress.euhttps://www.designexpress.eu/pl
Krumpholz Polskakrumpholz@krumpholz.plwww.krumpholz.pl
Limestore sp z.o.obiuro@limestore.plwww.limestore.pl
DORAKOdorako@dorako.plwww.dorako.pl
Biżuteria Ogrodowa Rdzą Malowanebizuteriaogrodowa@gmail.comhttps://bizuteriaogrodowa.com.pl/
RANCZO RENATA MACHALsklepranczo@gmail.comRanczo Sklep Ogrodniczy - Konstancin-Jeziorna | Facebook
BEA Szkółka Bylin Ozdobnychbiuro@hostabea.plwww.sklep.hostabea.pl
PHU UNI-TRADE Export- Importbeatadomanska@vp.plx
ULIŃSCY Cash&Carrycc@ulinscy.plwww.ulinscy.pl
Wyroby z wikliny OLKOolko@olko.plwww.olko.pl
Rodzinne Warszaty Ogrodniczebiuro@kronen.com.plhttps://kronen.com.pl/rodzinne-warsztaty-ogrodnicze
Jadar Sp. z o. o.jadar@jadar.plwww.jadar.pl
POLBRUK S.A.kontakt@polbruk.plwww.polbruk.pl
Koło Naukowe Ogrodników SGGWknogrsggw@gmail.com.http://kno.woiak.sggw.pl
Trend Glasssales@trendglass.plwww.trendglass.pl
EkoTeak Sp. z o. o.info@ekoteak.plwww.ekoteak.pl
Zakłady Chemiczne “Siarkopol” Tarnobrzeg Sp. z o.o.kontakt@zchsiarkopol.plwww.zchsiarkopol.pl
POLBRUK S.A.marketing@polbruk.plwww.polbruk.pl
EKOMAbiuro@ekoma.com.plwww.ekoma.com.pl
PHU KRIS Krzysztof Owczarekbiuro@phu-kris.comwww.phu-kris.com
RAGGIObiuro@raggio.euwww.raggio.eu
Semmelrock Stein+Designpawel.jastrzebowski@semmelrock.comwww.semmelrock.pl
FH MAZUR Andrzej Mazurinfo@mazurspa.plmazurspa.pl
Domowe Sanatorium Zimnoch Sp.J.kontakt@domowesanatorium.plwww.kuvings.pl
Tropical – Tadeusz Ogrodnikmarketing@tropical.plhttps://tropical.pl/
Wilma’s Lawn and Garden B.V.info@wilmalg.comwww.wilmaslawnandgarden.com
ArtAgro Polska Sp. z o.o.biuro@artagropolska.plartagropolska.pl
Szkółka Roślin Ozdobnych Żabienieckrzewyozdobne@krzewyozdobne.plwww.krzewyozdobne.pl
FENCE TECH Sp. z o.o. spółka komandytowaBIURO@KOSTKAIOGRODZENIA.PLwww.kostkaiogrodzenia.pl
Natureum sp. z o.o.biuro@natureum.plwww.natureum.pl
Roolf-Living Polskahello@roolf-living.plhttps://www.roolf-living.pl/
Stowarzyszenie Architektury Krajobrazubiuro@sak.org.plwww.sak.org.pl/kontakt
POLNIXBAKALARSKA@POLNIX.COM.PLwww.polnix.com.pl
Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sp. k.biuro@tesm.plwww.tesm.pl
Gardenphilia.com Sp. z o.o.info@gardenphilia.comhttps://gardenphilia.com
GCL Sp. z o.o.info@gcl.com.plwww.gcl.com.pl
INFOTECH JAROSŁAW KINtkin@infotech-color.plwww.kingardenika.eu
MISTAWAY S.C. ADAM HEJNOWSKI, KAMIL ZAGAJSKIbiuro.mistaway@gmail.comwww.mistaway.pl
ZIDA Sp. z o.o.biuro@zida.com.plwww.zida.com.pl
Jurajskie Centrum Budownictwa Jednorodzinnego “Domek na Jurze” Marta Granicka-Połcikinfo@domeknajurze.plwww.domeknajurze.pl
F.N.P.H. POLGRASS Jan Grzeszczukbiuro@polgrass.plwww.polgrass.pl
P.H.U. Majewski – APS Libetbiuro@mbrukarstwo.plwww.mbrukarstwo.pl
Inoplexinoplex@inoplex.plhttps://inoplex.pl/
Shymi Schmuck Szymon Błażejczyksimon_uznam@vp.plwww.allegro.pl/uzytkownik/flota96
SELMA kamienie i skałybielecki@selma.com.plwww.kamienie123.pl
INOPLEXlukasz.zielinski@inoplex.plinoplex.pl
Bielska Fabryka Dźwigów BEFARD Sp.zo.o.agnieszka@befard.plwww.befard.pl
CERMAX sp. Jawnapiotr.lyczak@cermax.com.plwww.sklep.cermax.com.pl
Andrewex sp. z o.o.biuro@andrewex.plwww.andrewex.pl
STIHLpoczta@stihl.plwww.stihl.pl